x 


Krom Üstten Dolmalı Köpük Sabunluk

İmalatçısından İndirimli Krom Üstten Dolmalı Köpük Sabunluk Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Krom Üstten Dolmalı Köpük Sabunluk Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Krom Üstte
Krom Üstten Dolmalı Köpük Sabunluk PAL-3580-K Özellikleri / Malzemesi Üstten dolmalı köpük sabun dispenseri Krom kaplama olarak üretilmiştir. Endüstriyel Krom Üstten Dolmalı Köpük Sabunluk imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Üstten dolmalı köpük sabun dispenseri modelleri fiyatları, toptan Krom Üstten Dolmalı Köpük Sabunluk çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 247,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Krom Üstten Dolmalı Köpük Sabunluk PAL-3580-K

Üstten dolmalı köpük sabun dispenseri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Üstten dolmalı köpük sabun dispenseri
Krom kaplama olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Krom Üstten Dolmalı Köpük Sabunluk fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Krom Üstten Dolmalı Köpük Sabunluk modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Krom Üstten Dolmalı Köpük Sabunluk fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Krom Üstten Dolmalı Köpük Sabunluk alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok